PlayStation Plus ın Fiyatı Zamlandı? Ne Kadar Oldu?

PlayStation Plus ın Fiyatı Zamlandı? Ne Kadar Oldu?

PlayStation Plus ın Fiyatı Zamlandı? Ne Kadar Oldu?

PlayStation Plus servisine zam gelmesi oyuncuları kızdırdı, Oyuncular bu duruma bayağı tepki gösterdiler. Peki Playstation Plus Ne Kadar Oldu?

Sony’nin Playstation Plus hizmeti konsola özel oyunlarıyla PC platform oyunları karşısında büyük bir ivme kazandı. Playstation konsolu hakkında hamleler yapan Sony, bu kez oyuncuları kızdırdı. Sony sitesinden ve mail yoluyla aylık abonelik ücretlerinin arttırıldığını müşterilerine duyurdu. Buna göre fiyatlar belli oranda yükseliyor.

playstation plus

Yani eğer PS Plus kullanıyorsanız yıllık paketi 149,99’dan almak için son gün bugün olacak.

Playstation Plus Üyelik Fiyatları Yükseliyor

Yapılan yukarıdaki açıklamada fiyatların yaklaşık %20 oranında zamlandığını görüyoruz. 19,99 TL olan aylık aboneliğin 23,99’a çıktığını ve 3 aylık ve yıllık aboneliğinde aynı oranda yükseldiğini görüyoruz.

Oyuncular Sony’e Tepkili

Sony’nin yaptığı bu zam sonrası Playstation oyuncuları tepkilerini dile getiriyorlar. Pek çok oyuncu bu zammın adil olmadığını düşünüyor. Aylık 23,99 TL vermek istemeyen oyuncuların tepkilerini bakalım Sony duyacak mı? ve bir orta yol bulunabilecek mi? bunu zaman gösterecek.

Peki Playstation Plus Nedir? ve Nasıl Kullanılır? hakkında bilgi edinmek istiyorsanız Sizin için hazırladığım bu yazıyı okuyabilirsiniz.

ITC | İlkteknoloji