TTnet Adsl Kullanıcı Adı ve Şifre Öğrenme

TTnet Adsl Kullanıcı Adı ve Şifre Öğrenme

TTnet Adsl Kullanıcı Adı ve Şifre Öğrenme

Kullanıcı adı ve şifrenizi kaybetmişseniz ve bulamıyorsanız, buna ulaşmak için bir fırsatınız var.

ADSL kullanıcı adı ve şifre bilgisine, ADSL modemi sıfırlamak veya değiştirmek istediğimizde, eğer Türk Telekom müşterisi isek TTNET Wifi bağlantı noktalarından internete bağlanmak istediğimizde ihtiyaç duyarız.

ADSL kullanıcı adı ve şifre bilgisini bir kenara not almışsak tüm bu işlemleri gerçekleştirmek kolay. Aksi takdirde ADSL hizmetini satın aldığınız firmanın müşteri hizmetlerini(TTNet için 444 0 375) arayıp hat sahibine ait güvenlik testinden geçtikten sonra ADSL kullanıcı adı ve şifresini temin etmeniz gerekmektedir.

ADSL kullanıcı adı ve şifremizi öğrenmek için Müşteri Hizmetlerini aramadan önce ADSL hizmetinin bağlı bulunduğu hat bilgisi yada ADSL hizmet numarası bilgisine ihtiyacımız bulunmaktadır.

TTNet ADSL kullanıcı adı ve şifresini öğrenme işlemini kolaylaştıran yeni bir yöntem üretmiş. Artık hat sahibi cep telefonundan göndereceği bir mesaj ile ADSL internet kullanıcı adı ve şifresini öğrenebiliyor. Bunun için sadece ADSL hizmet numarasına ihtiyacınız olacaktır.Hizmet No, TTNET faturanızda bulunan 18 ile başlayan 10 haneli bir numaradır.

TTNET internet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için cep telefonunuzdan 6606’ya “SIFRE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra ADSL hizmet numaranızı ekleyip” gönderebilirsiniz.

ITC | İlkteknoloji