100 TL Ücretsiz Adwords Kupon Kodu

21 Şubat 2015 - 1050 Okunma
100 TL Ücretsiz Adwords Kupon Kodu
Google arama motorunun ücretli reklam ağı olan Adwords ‘de sizinde reklamlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız sürece ücretsiz adwords kupon kodu ile başlamanızda fayda var. İlk ve Yeni kullanıcı için kullanılabilen bu kuponla 100TL’lik Reklamı bedavaya yapıyorsunuz. Kesinlikle kaçırmamanız gereken ücretsiz adwords kupon kodunu almak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir ama kuponu almadan hatırlatayım. Üyeliğinizde bu kodu kullandığınızda […]

Google arama motorunun ücretli reklam ağı olan Adwords ‘de sizinde reklamlarınızın yayınlanmasını istiyorsanız sürece ücretsiz adwords kupon kodu ile başlamanızda fayda var. İlk ve Yeni kullanıcı için kullanılabilen bu kuponla 100TL’lik Reklamı bedavaya yapıyorsunuz.

Kesinlikle kaçırmamanız gereken ücretsiz adwords kupon kodunu almak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir ama kuponu almadan hatırlatayım. Üyeliğinizde bu kodu kullandığınızda Sisteme 25TL’lik bir ödeme yapmanız gerekiyor. Reklam için 25TL harcama yaptıktan sonra bu kupon kodu aktif oluyor. Yani Sisteme 25TL yüklüyorsunuz ve 125TL’lik reklam yapabiliyorsunuz.

  • İlk başta yanda verdiğim linke tıklayın. http://www.google.com.tr/adwords/coupons
  • Linke tıkladıktan sonra sağ tarafta yer alan kısma e-posta adresimizi yazıyor ve kodumu gönder butonuna tıklıyoruz.
  • Google kodumu gönder butonuna tıkladıktan sonra anında ücretsiz adwords kupon kodunuzu hem karşınıza çıkarıyor hem mail adresinize gönderiyor.

Bu işlemin ekran görüntüsü aşağıdakine benzemektedir.

100-tel-adwords-kuponu

İşte bu şekilde Adwords ü kullanarak reklam yapıp sitenizi tanıtabilirsiniz. Bir sonraki yazıya kadar sağlıcakla Kalın.

 

ITC | İlkteknoloji