Batman Figürü Tam 8000 Dolar Değerinde

6 Şubat 2016 - 588 Okunma
Batman Figürü Tam 8000 Dolar Değerinde
Yeni film yaklaşırken Batman ve Superman ile ilgili birçok ürün piyasaya çıkıyor. İşte Bu figürde onlardan biri ama fiyatı dudak uçuklatacak cinsten. Dünyaca ünlü oyuncak firması Hot Toys tarafından hazırlanıp satışa sunulacak olan figür Seven-Foot Batman adını taşıyor. Dünyanın en iyi 1/6 ölçekli aksiyon figürü olarak karşımıza çıkan Seven-Foot Batman tüm zamanların en pahalı karakter figürlerinden […]

Yeni film yaklaşırken Batman ve Superman ile ilgili birçok ürün piyasaya çıkıyor. İşte Bu figürde onlardan biri ama fiyatı dudak uçuklatacak cinsten.

Dünyaca ünlü oyuncak firması Hot Toys tarafından hazırlanıp satışa sunulacak olan figür Seven-Foot Batman adını taşıyor. Dünyanın en iyi 1/6 ölçekli aksiyon figürü olarak karşımıza çıkan Seven-Foot Batman tüm zamanların en pahalı karakter figürlerinden biri olarak akıllara şimdiden kazındı.

batman-figur-8000-dolar

Tüm parçalarıyla birlikte 2.2m boyunda olan figürün taban bölümünü çıkarırsanız figür tek başına 1.95 boyuna geliyor. Figürün yüz modellemesi için Ben Affleck’in yüz modeli uygulanmış.

ITC | İlkteknoloji