Facebook Haber Kaynağına Yenilik

12 Aralık 2014 - 441 Okunma
Facebook Haber Kaynağına Yenilik
Facebook, haber kaynağınıza gerçek bir Haber akışı sunacak. Son dakika haberlerini Facebook’tan takip etmeyiz ama Facebook yapacağı son yeniliğiyle Normal Haberleri de Facebook üzerinden takip etmenizi sağlayacak bir yenilik geliştiriyor. Sosyal ağ, güncel konuları takip etmenizi sağlayacak yeni Trending özelliğini mobil uygulamalarına kademeli olarak sunmaya başlıyor. Trending işlevi, gündemin sıcak konularını önünüze getiriyor ve konu […]

Facebook, haber kaynağınıza gerçek bir Haber akışı sunacak.

Son dakika haberlerini Facebook’tan takip etmeyiz ama Facebook yapacağı son yeniliğiyle Normal Haberleri de Facebook üzerinden takip etmenizi sağlayacak bir yenilik geliştiriyor.
Sosyal ağ, güncel konuları takip etmenizi sağlayacak yeni Trending özelliğini mobil uygulamalarına kademeli olarak sunmaya başlıyor.

Trending işlevi, gündemin sıcak konularını önünüze getiriyor ve konu hakkındaki tartışmalara ulaşmanızı sağlıyor. Gelişmelere gelen tepkileri hemen görmek istiyorsanız, Twitter’dakine benzer bir canlı kaynağı takip edebiliyor, isterseniz görüntülenen paylaşımları sadece yakınınızdakilerle tartışmaya direkt olarak katılanlarla vb. kısıtlayabiliyorsunuz.

İlk olarak Amerika’da Android’li telefonlar için kullanıma sunulacak bu özellik, iOS ve diğer ülkelere de yakın zamanda sunulacak.

ITC | İlkteknoloji

Kaynak: chip.com.tr