Facebook Hesabını Nasıl Dondururuz?

12 Şubat 2015 - 392 Okunma
Facebook Hesabını Nasıl Dondururuz?
Facebook Hesabınızı geçici olarak dondurabilir ve istediğiniz zaman geri dönmeyi tercih edebilirsiniz. Hesabınızı dondurmak için; Tüm Facebook sayfalarının sağ üst kısmında bulunan hesap menüsüne () tıklayın Ayarlar‘ı seçin Sol sütunda Güvenlik‘e tıklayın Hesabını dondur‘u seçin ve onaylamak için adımları takip edin Facebook Hesabınızı dondurmanız halinde Facebook‘taki diğer kişiler profilinizi göremez ve insanlar sizi aratamaz, ancak […]

Facebook Hesabınızı geçici olarak dondurabilir ve istediğiniz zaman geri dönmeyi tercih edebilirsiniz.

Hesabınızı dondurmak için;

  1. Tüm Facebook sayfalarının sağ üst kısmında bulunan hesap menüsüne () tıklayın
  2. Ayarlar‘ı seçin
  3. Sol sütunda Güvenlik‘e tıklayın
  4. Hesabını dondur‘u seçin ve onaylamak için adımları takip edin

Facebook Hesabınızı dondurmanız halinde Facebook‘taki diğer kişiler profilinizi göremez ve insanlar sizi aratamaz, ancak arkadaşlarınıza göndermiş olduğunuz mesajlar gibi bazı bilgiler hala başkaları tarafından görülebilir.

Facebook’a Geri Dönmek için

Hesabınızı dondurduktan sonra Facebook’a geri dönmek isterseniz, e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz. Profiliniz tamamen geri gelecektir (ör. arkadaşlar, fotoğraflar ve ilgi alanları). Hesabınızı yeniden etkinleştirmek için hesabın giriş e-posta adresine erişiminizin olması gerektiğini unutmayın.

Hesabınıza giremiyorsanız, şifrenizi yenileyebilirsiniz.

ITC | İlkteknoloji