Facebook Hesabınızı Tamamen Silin

17 Ocak 2015 - 653 Okunma
Facebook Hesabınızı Tamamen Silin
Facebook’tan tamamen kurtulmak mı istiyorsanız, hesabınızı dondurmak değil silmek mi istiyorsunuz. İşte size çözüm yolu. Facebook üyeliğini tamamen silmek isteyen üyeler ayarlar a girdiğinde üyeliklerini sadece dondurabildiklerini görüyorlardı ama bir kaç işlem yaparak üyeliğinizi tamamen silebileceğinizi sizlere vaat ediyoruz. https://www.facebook.com/help/delete_account adresine girdiğinizde eğer Facebook‘a daha önce giriş yapmamışsanız, giriş ekranına sizi yönlendirecek. E-posta ve Şifrenizi girip […]

Facebook’tan tamamen kurtulmak mı istiyorsanız, hesabınızı dondurmak değil silmek mi istiyorsunuz. İşte size çözüm yolu.

Facebook üyeliğini tamamen silmek isteyen üyeler ayarlar a girdiğinde üyeliklerini sadece dondurabildiklerini görüyorlardı ama bir kaç işlem yaparak üyeliğinizi tamamen silebileceğinizi sizlere vaat ediyoruz.

facebook-hesabı-silme

https://www.facebook.com/help/delete_account adresine girdiğinizde eğer Facebook‘a daha önce giriş yapmamışsanız, giriş ekranına sizi yönlendirecek. E-posta ve Şifrenizi girip giriş yapın.

facebook-kalici-olarak-silin

Giriş yaptıktan sonra sizi Hesap Silme formuna yönlendirecek. Hesabı Sil (Delete Account) e basıp, gerekli güvenlik sorularını da yanıtlayarak hesabınızı silebilirsiniz.

facebook-kalici-olarak-hesabımı-silin-nasil-silinir

Bu işlemleri yaptığınız taktirde Hesabınız 14 gün içerisinde tamamen silinecektir ama 14 gün içinde hesabınıza tekrar giriş yaparsanız, işlem iptal olacaktır. Bu yüzden Hesabı Sil dedikten sonra hesabınıza bir daha giriş yapmamanız gerekmektedir.

ITC | İlkteknoloji