Facebook’a Etiket Arama Özelliği

17 Aralık 2014 - 652 Okunma
Facebook’a Etiket Arama Özelliği
Facebook tarafında hala beğenme butonunun eklenmesi konuşuluyor sanıyorduk ama bugün yayınlanan güncelleme ile yepyeni bir özellik karşımıza çıktı. Artık konuşmalarınızda kullanmak istediğiniz etiketleri bulmak çok kolay. Bu küçük gözüken ve aslında gerçekten küçük olan güncellemenin oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz. Facebook un devasa kütüphanesinde yüzlerce etiket bulunuyor. Arama özelliği sayesinde daha önce hiç dikkatinizi çekmemiş yeni etiketleri görebilir ve kullanabilirsiniz. Arama özelliğini […]

Facebook tarafında hala beğenme butonunun eklenmesi konuşuluyor sanıyorduk ama bugün yayınlanan güncelleme ile yepyeni bir özellik karşımıza çıktı. Artık konuşmalarınızda kullanmak istediğiniz etiketleri bulmak çok kolay.

çıkartmalar

Bu küçük gözüken ve aslında gerçekten küçük olan güncellemenin oldukça etkili olduğunu söyleyebiliriz. Facebook un devasa kütüphanesinde yüzlerce etiket bulunuyor. Arama özelliği sayesinde daha önce hiç dikkatinizi çekmemiş yeni etiketleri görebilir ve kullanabilirsiniz.

Arama özelliğini kullanmak için etiketleri açmanız yeterli. Hem masaüstü hem de mobil versiyonlara gelen güncellemeyle arama kutusu karşınıza çıkacaktır. Etiket arama özelliği daha yeni çıkış yaptığı için bütün ülkelerde aktif hale gelmedi. Ama en kısa zamanda tüm dünya da aktif edilecektir.

ITC | İlkteknoloji