Lamborghini Kiralayıp Ortadan Kaybolan Kadın

26 Temmuz 2017 - 485 Okunma
Lamborghini Kiralayıp Ortadan Kaybolan Kadın
Güzel kıyafetler giymiş havalı bir kadın, Lamborghini kiralayıp ortadan kayboldu. Profesyonel bir hırsızın hikayesi.

250.000 euroluk aracı kiralayıp ortadan kaybolan kadın sosyal medya’nın fenomen konularından biri oldu. Konu olan Kadın bir toplantıya katılacağını söyleyerek kiraladığı 250.000 euroluk Lamborghini’yle tam anlamıyla ortadan kayboldu.

Araba kiralama şirketine gelen kadın, zengin bir iş kadını gibi görünerek, İtalyan markası Lamborghini‘nin en etkileyici otomobillerinden biri olan Huracan Spyder’ı kiralamayı tercih ediyor. Yarattığı zengin iş kadını görünümü ve kimliği, telefon bilgileri gibi kayıt sırasında alınan bütün bilgilerini veriyor, Böylece kimse bu kadından şüphe etmiyor.

Sonrasında aracı kiralayan kadın, araca binerek uzaklaşıyor ve bir daha otomobilin izine ulaşılamıyor.

Lamborghini’de  Takip cihazı yok mu?

Tabiki takip cihazı var ama aracı alan kadın bununda bir çözümünü buluyor ve aracın GPS’ini devre dışı bırakıyor.

Kiralama Şirketi, Zürih’ten Calais’e kadar giden ardından deniz yoluyla Dover’a geçen aracın Tottenham’da yolculuğunu sona erdirdiğini ve bir daha GPS’inden sinyal alınamadığını söylüyor.

Araç kiralandıktan 630 km sonra ortadan kayboluyor. Aracın en son görüldüğü yer ise Londra’daki IKEA mağazasının otoparkı oluyor. Yanında iki adam olan kadın bu noktada kayıplara karışıyor. Polisler, kadını bulamıyorlar çünkü kadın bayilikte bir İrlandalı kimlik belgesi bırakmış ve telefonlarına da ulaşılamıyor. Kimliğin sahte olduğu düşünülüyor.

İsveç kiralama şirketi Schweiwiller Automotive Luxury Car Rental açıklaması şu şekilde;

Kadın oldukça bakımlı görünüyordu. Araç ile Strazburg’daki bir toplantıya katılmak istediğini söyledi. Sonrasında Londra’ya dönmek yerine başka bir yere gitti ve GPS’i de devre dışı bıraktı. Bu durum, bizim için gerçekten de büyük bir kayıp oldu. Umuyoruz ki sigorta şirketi kaybımızı karşılar…

Kiralama şirketi aracı bulacak kişiye de 9.000 euro ödül vereceklerini söyledi. Zor ama umarız araçlarını tek parça halde bulurlar.

ITC | İlkteknoloji