Spotify’a En Çok Dinlenenler Listesi Özelliği

12 Aralık 2014 - 450 Okunma
Spotify’a En Çok Dinlenenler Listesi Özelliği
Spotify’ın yeni özelliği arkadaşlarının en çok dinlediği şarkılardan oluşan günlük listeye ulaşmamızı sağlıyor. Böylece farklı müzikleri keşfetmenin yolu daha da kolay oluyor. Her gün milyonlarca müziksever Spotify üzerinden şarkılar buluyor, keşfediyor ve bu şarkıları paylaşıyor. Spotify, bugün arkadaşlarınızın en son dinlediği müziklere ulaşabileceğiniz yeni keşif özelliğini sizlerle buluşturuyor. Ağında En Çok Dinlenen Parçalar listesi, takip […]

Spotify’ın yeni özelliği arkadaşlarının en çok dinlediği şarkılardan oluşan günlük listeye ulaşmamızı sağlıyor. Böylece farklı müzikleri keşfetmenin yolu daha da kolay oluyor.

Her gün milyonlarca müziksever Spotify üzerinden şarkılar buluyor, keşfediyor ve bu şarkıları paylaşıyor. Spotify, bugün arkadaşlarınızın en son dinlediği müziklere ulaşabileceğiniz yeni keşif özelliğini sizlerle buluşturuyor.

Ağında En Çok Dinlenen Parçalar listesi, takip edilen arkadaşların en fazla dinlediği şarkıları gösteren yeni bir özellik. Spotify listendeki arkadaşlarının dinlediği parçanın popülerliği arttıkça şarkılar listede daha üst sıralara yükseliyor. Her gün yenilenen bu listeye, Gözat sekmesindeki En Çok Dinlenen Listeler bölümünden ulaşılabiliyor.

Örneğin bir sanatçıyı seçtiğinizde, kimlerin o sanatçıyı ya da albümü dinlediğini de görmek mümkün. Bu şekilde aynı müzik zevkini paylaşan kişileri keşfedebiliyor; konuşabiliyorsunuz.

ITC | İlkteknoloji