WhatsApp’a Sesli Arama özelliği geliyor

26 Aralık 2014 - 372 Okunma
WhatsApp’a Sesli Arama özelliği geliyor
WhatsApp’ın sesli görüşme özelliğinin neden bu kadar geç kaldığı bir soru işareti ama internette sızan görüntülere göre bir sonraki güncellemeyle birlikte Whatsapp’la sesli görüşme yapabileceğiz gibi görünüyor.   Uzun zamandır sesli arama özelliğine sahip rakipleri arasında geride kalan Whatsapp bu açığı kapatmaya çalışıyor gibi. Facebook tarafından satın alındıktan sonra hergün yeni bir özelliğini duyduğumuz Whatsapp […]

WhatsApp’ın sesli görüşme özelliğinin neden bu kadar geç kaldığı bir soru işareti ama internette sızan görüntülere göre bir sonraki güncellemeyle birlikte Whatsapp’la sesli görüşme yapabileceğiz gibi görünüyor.

whatsapp-sesli-arama-ozelligi-001

 

Uzun zamandır sesli arama özelliğine sahip rakipleri arasında geride kalan Whatsapp bu açığı kapatmaya çalışıyor gibi. Facebook tarafından satın alındıktan sonra hergün yeni bir özelliğini duyduğumuz Whatsapp kendi için büyük bir adım atıyor gibi görünüyor.

whatsapp-sesli-arama-ozelligi-002

 

Android World sitesi üzerinden yayınlanan bu görüntülerde WhatsApp’ın sesli arama özelliğinin ekran görüntüleri görünmekte ama bu özelliğin ne zaman geleceği tam olarak bilinmiyor.

whatsapp-sesli-arama-ozelligi-003

whatsapp-sesli-arama-ozelligi-004

whatsapp-sesli-arama-ozelligi-005

 

ITC | İlkteknoloji