YouTube Videolarından GIF Yapın

12 Aralık 2014 - 385 Okunma
YouTube Videolarından GIF Yapın
YouTube, izlediğiniz video üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde GIF yaratmanıza imkan sağlayan yeni özelliğini test etmeye başladı. Şu anda sadece PBS Idea Channel adlı YouTube kanalında kullanıma sunulan yeni özellik sayesinde kullanıcılar izledikleri videoda yer alan Paylaş sekmesinde tıkladıklarında Paylaş, Ekle ve E-posta gönder sekmelerinin yanına bir de GIF sekmesini görmeye başlıyorlar. Yukarıdaki […]

YouTube, izlediğiniz video üzerinden çok kolay ve hızlı bir şekilde GIF yaratmanıza imkan sağlayan yeni özelliğini test etmeye başladı.

Şu anda sadece PBS Idea Channel adlı YouTube kanalında kullanıma sunulan yeni özellik sayesinde kullanıcılar izledikleri videoda yer alan Paylaş sekmesinde tıkladıklarında Paylaş, Ekle ve E-posta gönder sekmelerinin yanına bir de GIF sekmesini görmeye başlıyorlar.

youtube-gif

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi video’nun istediğiniz bölümünü seçip Üstüne veya Altına yazı ekleyip GIF’inizi oluşturabiliyorsunuz.

Eğer siz de bu özelliği denemek istiyorsanız; PBS Idea Channel kanalında girip videoların birinde Paylaş‘a basarak yeni özelliği test edebilirsiniz.

ITC | İlkteknoloji