Youtube’dan Programsız Video İndirme Nasıl Yapılır?

24 Kasım 2016 - 1089 Okunma
Youtube’dan Programsız Video İndirme Nasıl Yapılır?
Bu yazımızda çoğumuzun neredeyse hergün girip video izlediği youtube‘dan sevdiğimiz videoları nasıl indirebileceğimizi öğreteceğim. Bu konuda iki tür şeçenek mevcut. Bir Programla Youtube Video İndirme ve Programsız Youtube Video İndirme . Bence programsız video indirme hem daha hızlı, hemde amacının ne olduğunu  bilmediğimiz programları bilgisayarımıza veya telefonumuza yüklememiz gerekmiyor. Kopyala Yapıştırla Youtube Video indirmek bence en […]

Bu yazımızda çoğumuzun neredeyse hergün girip video izlediği youtube‘dan sevdiğimiz videoları nasıl indirebileceğimizi öğreteceğim.

Bu konuda iki tür şeçenek mevcut. Bir Programla Youtube Video İndirme ve Programsız Youtube Video İndirme . Bence programsız video indirme hem daha hızlı, hemde amacının ne olduğunu  bilmediğimiz programları bilgisayarımıza veya telefonumuza yüklememiz gerekmiyor.

images

Kopyala Yapıştırla Youtube Video indirmek bence en hızlı ve en basit yol.

İnternete Youtube video nasıl indirilir programsız, programsız video nasıl indirilir veya youtube video downloader yazdığınızda birden çok video indirici çıktığını göreceksiniz.

Benim tercihim hem mobile tarayıcılarda hemde masaüstü tarayıcılarda kullanıcı dostu olan Downlud Youtube Video Downloader ı kullanmanızdır.

Basit arayüzlü ve youtube linkini alıp siteye yapıştırdığınızda size video indirme linkini kolayca sunuyor. www.downlud.com yazarak siteye ulaşabilir veya Buraya Tıklayabilirsiniz.

ITC | İlkteknoloji