Android 5.0 Lollipop Yapan Uygulama

26 Aralık 2014 - 9 Okunma
Android 5.0 Lollipop Yapan Uygulama
Smart Lock uygulaması ile Android 5.0 a destek vermeyen eski Android li telefonlarınızın görünümünü Android 5.0 ‘a çevirebilirsiniz. Smart Lock ile Android telefonunuzu bir Bluetooth cihazla açabilirsiniz. Telefonunuza tanımlı ve güvenlik onayı alınmış bir Bluetooth cihazla ekran kilidini açık tutabilir veya ekran kilidini açabilirsiniz. Smart Lock adlı uygulamayla Konuma göre Kilit özelliğini de kullanabilirsiniz. Bu […]

Smart Lock uygulaması ile Android 5.0 a destek vermeyen eski Android li telefonlarınızın görünümünü Android 5.0 ‘a çevirebilirsiniz.

Smart Lock ile Android telefonunuzu bir Bluetooth cihazla açabilirsiniz. Telefonunuza tanımlı ve güvenlik onayı alınmış bir Bluetooth cihazla ekran kilidini açık tutabilir veya ekran kilidini açabilirsiniz.

android 5.0

Smart Lock adlı uygulamayla Konuma göre Kilit özelliğini de kullanabilirsiniz. Bu özellik sayesinde daha önce belirlediğiniz bir yere geldiğinizde örneğin iş adresiniz veya ev adresinize telefonun kilidi otomatik olarak açılır.

Android 5.0 Lollipop özelliklerini eski Android telefonlarında uygulanabilir hale getiren Smart Lock uygulamasına ücretsiz sahip olmak için Burayı Tıklayınız.

ITC | İlkteknoloji