Facebook’a Yeni Güncelleme: Fotoğraflara Oto Düzeltme

17 Aralık 2014 - 397 Okunma
Facebook’a Yeni Güncelleme: Fotoğraflara Oto Düzeltme
Facebook kullanıcıların Fotoğraf deneyimlerini bir kişi dokunmayla daha iyileştirecekleri bir yol bulmuş görünüyor. Yeni facebook güncellemesiyle gelecek olan bu özellik yardımıyla fotoğraf üzerindeki kararma, titreme gibi sorunları alıyor. Kullanıcının bu özelliği kullanması için ekranda çıkan sihirbaz çubuğu gibi simgeye tıklayarak ekrandaki çubuğu sağa sola yaparak fotoğrafı istediği şekliyle kaydetmek. Yeni güncellemenin hedefi kalitesiz çıkan fotoğraflara […]

Facebook kullanıcıların Fotoğraf deneyimlerini bir kişi dokunmayla daha iyileştirecekleri bir yol bulmuş görünüyor. Yeni facebook güncellemesiyle gelecek olan bu özellik yardımıyla fotoğraf üzerindeki kararma, titreme gibi sorunları alıyor.

Kullanıcının bu özelliği kullanması için ekranda çıkan sihirbaz çubuğu gibi simgeye tıklayarak ekrandaki çubuğu sağa sola yaparak fotoğrafı istediği şekliyle kaydetmek.

Yeni güncellemenin hedefi kalitesiz çıkan fotoğraflara ışık ve odak noktası yardımıyla daha iyi hale getirmek.

facebook-ios-uygulaması

Uygulama şu an sadece iOS (iPhone) lar için geçerli ama bir süre sonra Android içinde bu güncellemenin geleceği düşünülüyor.

iOS için linke tıklayınız.

 

ITC | İlkteknoloji