Galaxy Note 5 Özellikleri

14 Nisan 2015 - 10 Okunma
Galaxy Note 5 Özellikleri
Samsung‘un phablet sınıfı akıllı telefonu Galaxy Note‘un gelecek nesli hakkında çeşitli ipuçları ortaya çıktı. Galaxy Note 5‘in ve Note 5 Edge‘in olası özellikleri olarak görülen bu özellikler şu anda resmi değil ama olası. Galaxy Note 5 ‘in ekranının 4K çözünürlükte olacağı düşünülüyor. İşlemcisinin SnapDragon ve Exynos olacağı, 4GB RAM LPDDR4 sahip olacağı düşünülen diğer unsurlardan. Note serisinde […]

Samsung‘un phablet sınıfı akıllı telefonu Galaxy Note‘un gelecek nesli hakkında çeşitli ipuçları ortaya çıktı. Galaxy Note 5‘in ve Note 5 Edge‘in olası özellikleri olarak görülen bu özellikler şu anda resmi değil ama olası.

Galaxy Note 5 ‘in ekranının 4K çözünürlükte olacağı düşünülüyor. İşlemcisinin SnapDragon ve Exynos olacağı, 4GB RAM LPDDR4 sahip olacağı düşünülen diğer unsurlardan. Note serisinde olduğu gibi Yeni Note 5’inde yüksek performans sahibi bir cihaz olacağa benziyor.

Cihazda 4000 mAh Pil olacağı da ipuçları arasında. Bu cihazında 32/64/128 GB gibi farklı kapasiteli versiyonlarının olacağı düşünülüyor.

Kamerasının 20MPX olacağı söylentiler arasında. Cihazın Ultra HD Super AMOLED ekran kullanacağı düşünülüyor.

Asıl özelliğin Galaxy Note 5 Edge te olacağı düşünülüyor. İki yandan kavisli 5.78 inçlik 762ppi piksel ekranı kırılması zor bir rekor kıracak gibi. ile kırılacak.

ITC | İlkteknoloji