General Mobile Discovery’i Android 4.4 KitKat’a yükseltme

2 Aralık 2014 - 943 Okunma
General Mobile Discovery’i Android 4.4 KitKat’a yükseltme
General Mobile Discovery; ilk çıktığı günden bu yana Düşük fiyat ve yüksek performansıyla dikkat çeken bir telefon. Discovery, geçen hafta yayınlanan güncelleme ile Android 4.4 KitKat sürümüne kavuştu. Gelişmiş donanım özelliklerini düşük fiyata sunmasıyla akıllı telefona geçiş yapmak isteyen birçok kullanıcının ilk tercihinden biri olan General Mobile Discovery için beklenen güncelleme yayınlandı. Uyarı! Bu yazıda anlatıları […]

General Mobile Discovery; ilk çıktığı günden bu yana Düşük fiyat ve yüksek performansıyla dikkat çeken bir telefon. Discovery, geçen hafta yayınlanan güncelleme ile Android 4.4 KitKat sürümüne kavuştu.

Gelişmiş donanım özelliklerini düşük fiyata sunmasıyla akıllı telefona geçiş yapmak isteyen birçok kullanıcının ilk tercihinden biri olan General Mobile Discovery için beklenen güncelleme yayınlandı.

Uyarı! Bu yazıda anlatıları uygularken dikkatli olunuz. Yanlış bir uygulama telefonunuzu tamamen kullanılamaz hale getirebilir. Telefonunuzda oluşacak herhangi bir hasardan bu site ve yazarları sorumlu değildir.

Android 4.4 KitKat final sürümüne kavuşan General Mobile Discovery, sistem iyileştirmeleriyle birlikte performans artışı da sağlıyor.

General Mobile Discovery Cihazınızı Android 4.4 Kitkat Sürümüne Güncellemek için yapılması gerekenler:

Ayarlar > Telefon Hakkında > Sistem Güncelleme seçeneğinden güncelleyebilirsiniz.Güncelleme yapmadan önce şarjınızın tam dolu olmasına dikkat edin!

Güncellemenin ardından kurulu uygulamalarınızı da Google Play Store üzerinden Android 4.4 ile uyumlu sürüme yükseltmeniz gerekiyor.

Dikkat! General Mobile, yaklaşık 5 ay önce yayınlanan beta sürümüne geçiş yapan kullanıcıların tüm verilerinin sıfırlanacağı konusunda da uyarıda bulunuyor.

general_mobile_android4.4-kitkat_sistem_guncellemesi

General Mobile Discovery için Android 4.4 KitKat Yenilikleri

  • Sistem iyileştirmeleri.
  • Performans artışı
  • Hava durumu widget vb…
  • Beta sürümündeki DTS etkisi olmadığı için az çıkan ses sorunu düzeltildi
ITC | İlkteknoloji