Hafızası Dolu Olan Telefonlar Nasıl Resim veya Video Çekilir?

16 Temmuz 2017 - 794 Okunma
Hafızası Dolu Olan Telefonlar Nasıl Resim veya Video Çekilir?
Düşük hafızalı telefonlar, iki oyunla dolan telefonlar yüzünden Fotoğraf veya Video Çekemiyor musun? Çaresi bu yazıda

Belki tam bir Anı yakalamak için veya Yakışıklı/Güzel hissettiniz ve bir Selfie yada Ufak bir Video çekmek istediniz  telefonunuzu çıkardınız ve o da nesi telefon sizi çekemiyor (yani fotoğraf çekme manasında) Hafıza Neredeyse Dolu diyor telefon canınızın sıkılması için birebir durum.

Böyle kaç poz kaçtı kimbilir, işte size buna bir son verebileceğiniz bir iki ufak yöntem öğreteceğim. Bunu yapabilmeniz için bazı ara programlar kullanacağız. Böylece Fotoğraf çekmeye çalıştığımızda telefon bizim canımızı sıkamayacak.

Bunu yapabileceğiniz program Snapchat, nasıl yani diyor olabilirsiniz ama olay bu. Snapchat içerisinde bir kare çektiğiniz zaman, ekranın sol alt köşesinde aşağıya doğru beliren bir okun olduğu simge göreceksiniz.

Resimde Sol Altta bulunan Kaydet‘e bastığınızda çekmiş olduğunuz Resim veya Video’yu Galeriye indirecektir. Bunun için tek gerekli olan İnternet Bağlantısı olacaktır. Çünkü bu programlar internetsiz çalışmıyor. Bunun gibi Instagram‘da da Fotoğrafı çekerek saklayabilirsiniz.

ITC | İlkteknoloji

Kaynak: mashable.com