iPhone 8’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ne Olabilir?

24 Temmuz 2017 - 571 Okunma
iPhone 8’in Çıkış Tarihi ve Fiyatı Ne Olabilir?
Apple'ın yeni çıkacak ürünleri iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus hakkında fiyat değerlendirmeleri her gün daha ateşleniyor

Apple eğer çok büyük bir sürpriz yapmazsa Telefonlarını Eylül ayında tanıtacaktır ve Eylül’e yaklaşık 2 ay kaldı. Yeni iPhone modelleri hakkında gerek tasarım, gerek fiyatları hakkında bir çok söylenti var. Bu yüzden cihazların resmi tanıtıma kadar gizli tutulmaları da oldukça zorlaşacak.

iPhone 8 Tasarımı

Yeni iPhone 8‘in tasarımının ince çerçeveli kenardan kenara ekrana sahip olacağı yönünde Parmak izinin de bu yeni ekranın üstünde olması bekleniyor.

Yeni iPhone’ların Fiyatları Ne Olabilir?

Önceki iPhone’lardan ve piyasadaki diğer cihazlardan çıkarımlar yaparsak iPhone 8‘in 64 GB lik modelinin yaklaşık 1100$ olacağı ve 256 GB‘lık modelinse 1200-1300$ aralığında olması bekleniyor.

iPhone 7s‘in farklı depolama alanına sahip cihazlarının fiyatının 650-750$ arası olması, iPhone 7s Plus‘ın ise 700-900$ arası olması bekleniyor.

Yukarı belirttiğimiz fiyatlar resmi değil, yapılan çıkarımlar sonucu beklenen fiyatlardır. Bu çıkarımlar Apple’ın iPhone geçmişi ve 3 yeni iPhone modeliyle ilgili yeni sızıntı ve söylentilere dayanmaktadır.

iPhone‘un çıkış tarihi hakkında en önemli olaysa Samsung‘un Yeni cihazı Galaxy Note 8‘i 23 Ağustos’ta tanıtmaya hazırlanıyor olması. Çünkü iPhone, Samsung’un tanıtımından sonra iPhone tanıtımını yapmak zorunda. Çünkü Müşteri kaybetme ve Samsung’a kaptırma riskini göze alamaz. Çünkü iki cihazda birbirleriyle yarışan iki büyük cihaz.

ITC | İlkteknoloji