LG G4, Note’u Bitirmeye Geliyor!

LG G2 ve G3 modelleri ile geçtiğimiz iki yıla damgasını vuramayı başaran LG, yükselişini devam ettirmeyi planlıyor. Özellikle LG G2 modeli için uyguladığı agrasif fiyat politikası ile dikkatleri üzerine çekmeyi ve iyi satış rakamları yakalamayı başarmıştı.

LG G3 modeli ile 2014 yılında da başarasını sürdüren şirket, LG G4 modeli ile 2015 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. Samsung’un Note serisi ile hayatmıza soktuğu S Pen’lerin bir benzeri olan G Pen ile gelmesini beklediğimiz LG G4 için dedikodular gelmeye devam ediyor.

LG G4’ün Teknik Özellikleri

LG G4’ün donanım özelliklerine ait bilgiler Kore’den gelmeye başladı. Rapora göre Birinci sınıf bileşenleri barındıracak olan cihaz, Samsung Galaxy Note 4 ve Apple iPhone 6 Plus ‘a karşılık olarak piyasaya çıkacak.

lg-g4-ozellikleri

Söylentilere göre telefonun 5.3 inç 1440 x 2560 piksel çözünürlükte bir ekranı olacak. Telefon Snapdragon 810 işlemci , 32/64 GB genişletilebilir depolama, 4 GB RAM , 20.7 MP bir Ana kamera ve 3500 mAh bataryaya sahip olacak.

LG’nin kendi arayüzüyle kişiselleştirilmiş telefon Android 5.0 Lollipop çalışacak. Söylentilere göre Samsung’un S-Pen’i benzeri bir G-Pen LG’nin paket içeriğinde yer alacak.

lg-g4-teknik-telefon-ozellikleri

Bu bilgiler tahmin ve söylentilerden oluşmakta. Asıl bilgileri resmi teknik özellikler açıklandığında öğreneceğiz ama bunlara yakın bir telefon olacağını varsayıyorum.

kaynak shiftdelete.net
etıketler lg lg g4 lg telefon samsung samsung s4

DAHA FAZLA İÇERİK

4G Ne Zaman Başlayacak 4G Ne Zaman Başlayacak

15 Nisan 2015, Çarşamba

SİZDE YORUM YAPIN

5G Neden Bu Kadar Önemli?

5G Neden Bu Kadar Önemli? 17 Nisan 2015, Cuma

Android Öğreniyorum Android Dersleri

Android Öğreniyorum Android Dersleri 5 Mayıs 2016, Perşembe