Samsung Galaxy Note Edge İnceleme

2 Ocak 2015 - 540 Okunma
Samsung Galaxy Note Edge İnceleme
Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note Edge ile piyasayı alt üst ediyor. Samsung Galaxy Note Edge’nin özellikleri gerçekten gözalıcı nitelikte, daha önceki yazımızda Note Edge‘in özelliklerini öğrenmiştik. Devrim yaratan köşeli tasarımıyla Note Edge çıkar çıkmaz bir çok kullanıcının gözdesi oldu. Cihazın benzersiz eğimli kenarı, telefon kapalıyken sadece tek parmağımız yardımıyla bize […]

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni akıllı telefonu Samsung Galaxy Note Edge ile piyasayı alt üst ediyor. Samsung Galaxy Note Edge’nin özellikleri gerçekten gözalıcı nitelikte, daha önceki yazımızda Note Edge‘in özelliklerini öğrenmiştik.

Devrim yaratan köşeli tasarımıyla Note Edge çıkar çıkmaz bir çok kullanıcının gözdesi oldu. Cihazın benzersiz eğimli kenarı, telefon kapalıyken sadece tek parmağımız yardımıyla bize bir çok işlevsellik sunuyor.

Köşeli ekran sayesinde Video izlerken bildilerimlerin bu ekrana gelmesi sağlanabiliyor.

Üst düzey bir ekrana sahip Edge keskin renk doygunluğu ve 5.6 inç Quad HD Super AMOLED ekranıyla gözleri dolduruyor. Sanki gerçek hayata bakıyormuşuz gibi akıcı ve canlı renkler görüyoruz.

Gelişmiş Kamera ile Parlak ve Net görüntüler

Arka ve Ön kamerayı kullanarak daha parlak ve daha net görüntüler çekebiliyoruz 3,7 MP F1.9 lensli ön kamera ve 16 MP Akıllı OIS arka kamera ile canlı ve yüksek çözünürlüklü resimler çekebiliyoruz.

Gelişmiş S Pen ile dijital el yazısında yüksek kaliteli deneyim sunuyor. Edge’in bu bir dolu özelliğini inceleyen bir kaç video’yla sizleri başbaşa bırakıyorum.

Samsung Galaxy Note Edge Ön İnceleme / Kutu Açımı

 

Videolar Edge’i daha iyi tanıyıp ona daha da hayran kalmamıza neden oluyor. Bir sonraki yazımıza kadar Sağlıcakla Kalın.

ITC | İlkteknoloji