Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Yanyana

28 Şubat 2015 - 426 Okunma
Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge Yanyana
Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S6 ve S6 Edge’in net görüntüleri yayınlandı. net görüntüleri geldi. Pazar günü tanıtılacak olan Samsung Galaxy S6 için geri sayım tüm hızıyla sürüyor. Son olarak dün birçok görüntüsü ortaya çıkan Galaxy S6 dan sonra S6 Edge’in görüntüleri de nete yayıldı. Forumlarda ortaya çıkan iki görüntü şu ana kadar görünen en net […]

Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy S6 ve S6 Edge’in net görüntüleri yayınlandı.

net görüntüleri geldi.

Pazar günü tanıtılacak olan Samsung Galaxy S6 için geri sayım tüm hızıyla sürüyor. Son olarak dün birçok görüntüsü ortaya çıkan Galaxy S6 dan sonra S6 Edge’in görüntüleri de nete yayıldı.
Forumlarda ortaya çıkan iki görüntü şu ana kadar görünen en net S6 Edge görüntüleri olmakta.

samsung-s6-resimleri

S6 Edge’in çift tarafa kavisli ekrana sahip olduğu resimlerden görünüyor.

samsung-s6-edge-resimleri

S6 ve S6 Edge ile iddialı piyasaya girecek olan Samsung, bu modelleri Yarın yani 1 Mart ta  düzenleyeceği etkinlikle tanıtacak.

samsung-s6-edge-goruntuleri

Samsung S6 Edge Özellikleri

Galaxy S6‘nın kavisli (Edge) ekranlı modeli olarak öne çıkan Galaxy S6 Edge‘in Galaxy S6‘dan tek farkı ekran yapısı olacak.

5.4 inç‘lik geniş bir ekrana sahip olacağı düşünülen cihazın ekranı Corning Gorilla Glass 4 teknolojisine sahip, yani çizik ve kırılmalara karşı dayanıklı.

3 GB RAM, 32 GB depolama sunacak Galaxy S6 Edge, Exynos 7 Octa işlemciye sahip olacak. Cihazın arka (ana) kamerası 20 MPX, ön kamerası ise 5 megapiksel olacak.

samsung-s6-edge-goruntuleri-2

Tabiki bu bilgiler şu anda tam kesin değil. Herkes 1 Mart’taki (yani Yarın) etkinliği bekliyor.

ITC | İlkteknoloji