WhatsApp’a Yeni Özellik

15 Aralık 2014 - 13 Okunma
WhatsApp’a Yeni Özellik
WhatsApp’ta yeni yapılan bir keşif uygulamanın sınırlarını aşacağını bizlere gösteriyor. WhatsApp‘ın Android kodlarında yapılan bir bulgu, uygulamanın web sürümünün de yolda olduğunu gösteriyor gibi. AndroidWorld‘den bir muhabirin araştırmasına göre WhatsApp kullanıcıları, yapılacak bir yenilikle son görülme dışında en son çevrimiçi olma tarihini de görebilecekler. WhatsApp‘ın web sürümüne yönlendirmesi gereken bir URL ise şu an Google hesabınızla giriş yapmanızı talep […]

WhatsApp’ta yeni yapılan bir keşif uygulamanın sınırlarını aşacağını bizlere gösteriyor. WhatsApp‘ın Android kodlarında yapılan bir bulgu, uygulamanın web sürümünün de yolda olduğunu gösteriyor gibi.

whatsapp-1

AndroidWorld‘den bir muhabirin araştırmasına göre WhatsApp kullanıcıları, yapılacak bir yenilikle son görülme dışında en son çevrimiçi olma tarihini de görebilecekler.

WhatsApp‘ın web sürümüne yönlendirmesi gereken bir URL ise şu an Google hesabınızla giriş yapmanızı talep ediyor. Ancak oturum açıldığında hiçbir şey olmadığı için, işlevin amacı şimdilik bilinmiyor.

WhatsApp’ın şu ana kadar diğer platformlara taşınmayla ilgili bir planı yoktu ama bu bilgiler ışığında yakın zamanda buna benzer bir açıklamayla karşılaşabiliriz. Bu tür bir özelliğin WhatsApp‘ın yeni sahibi Facebook ile ilişkilendirilmesi ve kullanıcıları Facebook ile oturum açmaya zorlaması Whatsapp‘ın kullanıcılarının canını sıkabilir.

ITC | İlkteknoloji

Kaynak: chip.com.tr