Windows Phone Spinner: Döner Kameralı Devrim

2 Aralık 2014 - 460 Okunma
Windows Phone Spinner: Döner Kameralı Devrim
Şimdiye kadar döner kameraya sahip akıllı telefonlar hep Android işletim sistemliydi. Fakat bu durum Phone Designer‘ın belli ki hoşuna gitmedi ve Spinner adında döner kameraya sahip bir Windows Phone prototip tasarımı yarattı. Oldukça hoş görünümlü alüminyum kasalı Windows Phone Spinner tasarımı piyasada oldukça beğenildi. Windows Phone Spinner konseptinde telefonun sağ tarafına konulan kamera dönebilir özellikte bulunuyor ve telefonun […]

Şimdiye kadar döner kameraya sahip akıllı telefonlar hep Android işletim sistemliydi. Fakat bu durum Phone Designer‘ın belli ki hoşuna gitmedi ve Spinner adında döner kameraya sahip bir Windows Phone prototip tasarımı yarattı. Oldukça hoş görünümlü alüminyum kasalı Windows Phone Spinner tasarımı piyasada oldukça beğenildi.

the-spinner-windows-phone-concept-1

Windows Phone Spinner konseptinde telefonun sağ tarafına konulan kamera dönebilir özellikte bulunuyor ve telefonun tamamı alüminyum-plastik malzeme ile kaplı. Spinner telefon dizaynı iPhone 6 ile karşılaştırabiliriz. Çünkü boyutları benzer ve ikisi de 4.7inç ekrana sahip ama Windows Spinner sadece 7mm yani daha ince.

the-spinner-windows-phone-concept-2

Piyasada müthiş ilgi ve beğeniyle karşılanan Spinner dizaynı prototip olarak kalabilir ama bu tasarımın bu kadar ilgi toplaması, benzer bir tasarımın kullanacağının sinyallerini vermekte.

windows-phone-spinner-2

1417337164_the-spinner-windows-phone-concept-6

ITC | İlkteknoloji