Counter Strike’ı Android’de oynayabilirsiniz

20 Kasım 2015 - 499 Okunma
Counter Strike’ı Android’de oynayabilirsiniz
Online FPS’ler arasında yeri bambaşka olan Counter Strike oyunu mobil cihazlara geliyor. Oyun Sdlash3d ve Valve ortaklığı ile geliştirildi ve daha Apple Store’da yok. APK dosyası olarak yayınlanan oyunun dosyasını indirip, telefonunuzda deneyebilirsiniz. Peki Nasıl Kurarız? Counter Strike 1.6 bilgisayar sürümünün mobil cihazlarla uyumlu hale getirilmiş versiyonu olan oyun henüz Google Play Market’te yayınlanmadı. O yüzden […]

Online FPS’ler arasında yeri bambaşka olan Counter Strike oyunu mobil cihazlara geliyor. Oyun Sdlash3d ve Valve ortaklığı ile geliştirildi ve daha Apple Store’da yok. APK dosyası olarak yayınlanan oyunun dosyasını indirip, telefonunuzda deneyebilirsiniz.

Peki Nasıl Kurarız?

Counter Strike 1.6 bilgisayar sürümünün mobil cihazlarla uyumlu hale getirilmiş versiyonu olan oyun henüz Google Play Market’te yayınlanmadı. O yüzden Counter Strike Android APK dosyasını telefonunuza veya bilgisayarınıza indirerek kurmanız gerekmektedir. Counter Strike Mobil oyununu indirmek ve oynamak ücretsiz.

Counter Strike Android sürümünde yine terörist ve anti-terör takımları bulunuyor. Temelde ki gibi bomba kurmak/imha etmek, rehine güvenliğini sağlamak/kurtarmak veya rakip takım oyuncularını haritadan süpürmek için çarpışabiliyorlar.

  • Counter Strike APK dosyasını internetten aratarak bilgisayarınıza veya telefonunuza indiriyorsunuz
  • RAR içinden tüm dosyaları boş bir klasöre çıkartıyorsunuz
  • APK dosyaları açılarak kurulum yapıyorsunuz
  • Oyun Half Life’ın Android sürümününü de gerektirdiği için iki ayrı APK’yı da yüklemelisiniz.
ITC | İlkteknoloji