Grand Theft Auto V’e yeni güncelleme

19 Aralık 2014 - 408 Okunma
Grand Theft Auto V’e yeni güncelleme
GTA’ya yapılan yeni güncellemeyle daha gerçekçi bir hal aldı. Rockstar Games, geçtiğimiz gün Grand Theft Auto V için yeni bir güncelleme yayımladı. Yılbaşı temalı bu güncellemenin sadece GTA Online’a yeni kıyafetler, silahlar ve araçlar olacağını zannederken aslında güncellemenin daha kapsamlı olduğunu öğrendik. GTA Online a yönelik yapılan güncellemeyle oyunda kendimize 3. bir özel bina satın alabiliyoruz. Yani toplamda 30 araba […]

GTA’ya yapılan yeni güncellemeyle daha gerçekçi bir hal aldı. Rockstar Games, geçtiğimiz gün Grand Theft Auto V için yeni bir güncelleme yayımladı. Yılbaşı temalı bu güncellemenin sadece GTA Online’a yeni kıyafetler, silahlar ve araçlar olacağını zannederken aslında güncellemenin daha kapsamlı olduğunu öğrendik.

GTA Online a yönelik yapılan güncellemeyle oyunda kendimize 3. bir özel bina satın alabiliyoruz. Yani toplamda 30 araba ve 9 motosiklete sahip olabiliyoruz.

gta_v_christmas

Bunun dışında oyundaki First-Person ayarlar bölümüne yeni seçenekler getirilmiş ve bağlantı hızları arttırıldı.

Grand Theft Auto Online’a geçen yıldan hatırlayacağınız kar topu savaşları ve havai fişek silahları da yine bu yılbaşı sezonunda eklendi. Bunlar dışında GTA Online’da dolaşırken etrafta hediye kutuları bulacağız. Bu özelliğinde Yılbaşı için olduğunu düşünüyorum.

gta3

 

Rockstar Games, yılbaşı ruhunu oyuncularına yaşatacağının neredeyse garantisini verdi. Bu kadar güncellemenin ötesinde GTA Online Grand Theft Auto Online oyuncularına 25 Aralık 2014 tarihiyle birlikte farklı farklı hediyeler göndereceğini de belirtti.

gta2
Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online‘a gelen yılbaşı güncellemesiyle birlikte bir çok şeyi oyunun içine (belirli bir süre için bile olsa) kattı.

gta

 

Bütün bunların dışında güncelleme oyunun mekaniğine de birşeyler getirdi.Örneğin ağaçlar rüzgara veya rüzgar yaratıcı herhangi bir etkene (Helikopter gibi) duyarlı hale geliyor. Yani ağaçlar rüzgar yönüne göre hareket ediyor.

Her geçen gün daha da eğlenceli ve gerçekçi bir hal alan GTA evrenine daha katılmamışsanız, bence bir deneyin derim. İyi Yıllar.

ITC | İlkteknoloji