PC Başında 19 Saat Oyun Oynayan Çocuk hayatını Kaybetti

5 Mart 2015 - 14 Okunma
PC Başında 19 Saat Oyun Oynayan Çocuk hayatını Kaybetti
Çin’de bir internet kafede 19 saat boyunca World of Warcraft oynayan genç hayatını kaybetti. İnternet kafenin güvenlik kamerasından olay anı net olarak görünmekte. İlk önce şiddetli bir şekilde öksürüyor. Kendisi gibi aynı internet kafede olan arkadaşlarının verdiği bilgilere göre 24 yaşındaki Wu Tai, şiddetli öksürüklerin ardından inleyerek koltukta yığılı kalıyor. Şiddetli öksürükle birlikte ağzından kan […]

Çin’de bir internet kafede 19 saat boyunca World of Warcraft oynayan genç hayatını kaybetti.

VID: Computer Addict Dies After 19 Hour Game

İnternet kafenin güvenlik kamerasından olay anı net olarak görünmekte. İlk önce şiddetli bir şekilde öksürüyor. Kendisi gibi aynı internet kafede olan arkadaşlarının verdiği bilgilere göre 24 yaşındaki Wu Tai, şiddetli öksürüklerin ardından inleyerek koltukta yığılı kalıyor. Şiddetli öksürükle birlikte ağzından kan geldiği de görgü tanıklarının bildirdikleri arasında.

19-saat-boyunca-pc-basinda-oyun-oynayan-genc-hayatini-kaybetti

Olay yerine gelen polis sözcüsünün ifadesine göre gencin ölüm nedeninin otopsi sonucunda belli olacağı belirtiyor ama ölümüne büyük olasılıkla bilgisayar başında uzun saatler oyun oynamasının neden olduğunu belirtiliyor.

ITC | İlkteknoloji