Telltale Games: Game of Thrones oyununun Videosunu yayınladı

2 Aralık 2014 - 418 Okunma
Telltale Games: Game of Thrones oyununun Videosunu yayınladı
Film gibi oyun yapmakla ünlü Telltale’in en son projesi olan Game of Thrones serisinin oyununu hepimiz beklemekteyiz. İşte biz oyunu beklerken yapımcı firma bize oyunun ilk serisinden Iron From Ice ın tanıtım videosunu yayınladı. Oynanış olarak Telltale Games oyunları hep diğerlerinden farklı ve kaliteli olmuştur. Game of Thrones Iron From Ice, bu haftadan başlayarak çeşitli platformlarda yayınlanmaya başlayacak. Bu yapım […]

Film gibi oyun yapmakla ünlü Telltale’in en son projesi olan Game of Thrones serisinin oyununu hepimiz beklemekteyiz. İşte biz oyunu beklerken yapımcı firma bize oyunun ilk serisinden Iron From Ice ın tanıtım videosunu yayınladı.

Oynanış olarak Telltale Games oyunları hep diğerlerinden farklı ve kaliteli olmuştur. Game of Thrones Iron From Ice, bu haftadan başlayarak çeşitli platformlarda yayınlanmaya başlayacak.

Bu yapım TV dizisinin epik sahne ve karakterlerini oyun platformuna iddialı bir şekilde taşıyor.

Telltale Games, bu videoyu yayınlayarak oyuna olan ilgiyi arttırdı.

Game of Thrones Iron From Ice’ın tanıtım videosunda Margaery Tyrell’dan Cersei Lannister’a, Tyrion Lannister’dan Ramsay Bolton’a dizinin çarpıcı karakterleri güçlü sinematiklerle karşımıza çıkıyor.

Oyunun öncesindeki giriş sinematiğinde atmosfer, yüz modellemeleri, çevre kaplamaları ve detaylar gayet iyi görünüyor.

Oyun Hangi Platformlarda yayınlanacak?

Oyun; Mac, Windows ve PS4 versiyonları ile yarından itibaren ABD’de yayınlanmaya başlıyor. Avrupa’da ise Windows, Mac, PS4, Xbox 360, Xbox One için 3 Aralık’ta yayınlanıyor. Game of Thrones Iron From Ice, iOS platformuna 4 Aralık’ta geliyor. Android için aralık ayında gelecek olan yapımın PS3 sürümü ise 9 Aralık tarihinde oyuncularla buluşacak.

ITC | İlkteknoloji