Düğün Fotoğrafları Photoshop Action / Efekt Kiti

13 Aralık 2014 - 1151 Okunma
Düğün Fotoğrafları Photoshop Action / Efekt Kiti
Actions’ların ne olduğunu, nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız, Photoshop Actions Nedir? Nasıl Kullanılır, Yüklenir? a göz atabilirsiniz. Bu konumuzda Düğün ve özellikle gelin fotoğrafları için kullanabileceğiniz Action setini sizlere sunuyorum. Bu action set içinde, 4 tane siyah-beyaz dönüşümü, dramatik ışık kontrast action ı ve 5 tane soft filtre efektinin olduğu bir Kit’i beğeninize sunuyorum. Özellikle gelin fotoğrafları için […]

Actions’ların ne olduğunu, nasıl kullanıldığını bilmiyorsanız, Photoshop Actions Nedir? Nasıl Kullanılır, Yüklenir? a göz atabilirsiniz.

Bu konumuzda Düğün ve özellikle gelin fotoğrafları için kullanabileceğiniz Action setini sizlere sunuyorum. Bu action set içinde, 4 tane siyah-beyaz dönüşümü, dramatik ışık kontrast action ı ve 5 tane soft filtre efektinin olduğu bir Kit’i beğeninize sunuyorum.

Özellikle gelin fotoğrafları için kullanabileceğiniz bu Actions’larda renk efektleri uygulanırken, kompozisyonu oluşturan kişinin teni de daha pudramsı şekilde görünüyor.

İNDİR

ITC | İlkteknoloji

Kaynak: finessefx.com