HoverBoard: Kaykayların Evrimi

13 Aralık 2014 - 412 Okunma
HoverBoard: Kaykayların Evrimi
Geleceğe dönüş 2‘deki Hover Board sahnesine hayran kalmayan kaç kişi vardır ki? Filmin üzerinden geçen bunca seneden sonra filmdeki kadar ince olmasa da onun gibi Hava Kaykayı yapmayı Hendo Hover grubu başardı. Aslında Arx Pax bu icatı deprem ve selde binaların güvende durması için icat etti. Daha sonra bunu HoverBoard’a çevirdiklerinde herkes Marty McFly gibi […]

Geleceğe dönüş 2‘deki Hover Board sahnesine hayran kalmayan kaç kişi vardır ki? Filmin üzerinden geçen bunca seneden sonra filmdeki kadar ince olmasa da onun gibi Hava Kaykayı yapmayı Hendo Hover grubu başardı.

Aslında Arx Pax bu icatı deprem ve selde binaların güvende durması için icat etti. Daha sonra bunu HoverBoard’a çevirdiklerinde herkes Marty McFly gibi havada HoverBoard’uyla süzülmek istedi.

Arx Pax Hover Board şu an için kendi özel yüzeyi dışında başka yerde sürülemiyor. Yani Hendo Hover’ı alıp sokaklarda süremiyoruz. İçindeki manyetik yapısı nedeniyle özel bir zemin gerektiren Hendo Hover, Hava kaykayı sürmek isteyenler için şu anda ilk seçenek.

ITC | İlkteknoloji