Podo: Selfie Severlere Özel Kablosuz Kamera

3 Mart 2015 - 394 Okunma
Podo: Selfie Severlere Özel Kablosuz Kamera
Selfie çekme çılgınlığı sürüyor ve yeni projeler bu çılgınlığa ayak uydurmaya çalışıyor. Önemli çalışmalara imza atılan Selfie çekme olayının yeni üyesi Podo isimli kablosuz kamera modeliyle olaya son noktayı koyacak gibi görünüyor. Android ve iOS ‘larda Bluetooth üzerinden bağlantı kurabilen kamera, istenilen yüzeye yapışıyor ve size değişik Selfie ler çekme şansı veriyor. Podo’nun Özellikleri 720 piksel çözünürlük, 4GB […]

Selfie çekme çılgınlığı sürüyor ve yeni projeler bu çılgınlığa ayak uydurmaya çalışıyor. Önemli çalışmalara imza atılan Selfie çekme olayının yeni üyesi Podo isimli kablosuz kamera modeliyle olaya son noktayı koyacak gibi görünüyor.

podo

Android ve iOS ‘larda Bluetooth üzerinden bağlantı kurabilen kamera, istenilen yüzeye yapışıyor ve size değişik Selfie ler çekme şansı veriyor.

Podo’nun Özellikleri

720 piksel çözünürlük, 4GB dahili hafıza, 2 x 2 x 1-inç boyut, 51 gr ağırlık, 30 kare video çekimi, 8’li LED flaş, 600 mAh batarya ve 8 megapiksel kamera cihazın özellikleri arasında yer alıyor.

Kameranın özelliklerine baktığımızda cidden sadece Selfie değil, genel anlamda da işe yarayabilecek bir donanıma sahip.

Kickstarter üzerinden destek arayan projenin 50.000 dolarlık hedefine 2000 dolar kaldı. Şimdilik Kırmızı ve siyah renkleri bulanan Podo’ya sahip olmakta öyle çok pahalı değil, Yaklaşık 80 dolara satılacak bu mini Selfie Kamera 2015 Ağustos ayında piyasada olmayı hedefliyor.

ITC | İlkteknoloji