Samsung Android 6.0 Marshmallow Hangi Makinaya ne zaman gelecek?

Samsung’un Galaxy cihazlarının ne zaman Android Marshmallow güncellemesiyle buluşacağı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bugüne kadar konuya ilişkin olarak çeşitli iddialar ortaya atılıyor. İnternete sızan ve 15 Kasımda oluşturulduğu öne sürülen yeni bir liste, Samsung’un Android Marshmallow dağıtım takvimine ilişkin bilgiler veriyor.

samsung-700x884

 

Listeye göre Galaxy S6, S6 edge, Note 5 ve S6 edge+ sahipleri için bekleyiş fazla uzun sürmeyecek. Android Marshmallow ile ilk olarak Samsung Galaxy Note 5 sahipleri buluşacak. Güncelleme, Galaxy Note 5 telefonlara önümüzdeki aydan itibaren dağıtılacak. Galaxy S6 edge+, S6 ve S6 edge sahipleri ise önümüzdeki yılın ilk ayıyla birlikte en yeni Android sürümüne kavuşacak.

Samsung Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge, Şubat 2016’da Android Marshmallow güncellemesini alacak. Samsung Galaxy S5, nisan ayında en yeni sürüme yükseltilecek. Galaxy A8 ise önümüzdeki mart ayında Android Marshmallow güncellemesiyle tanışacak.

Samsung’un Android Marshmallow güncelleme listesinde Galaxy Note 3 ve Galaxy S4’e de yer verilmiş ama bu cihazların karşısında “onaylanmadı” ibaresinin yer alması bu telefonların Android Marshmallow ile tanışamayacağını gösteriyor.

DAHA FAZLA İÇERİK

Php’de Switch Case Kullanımı Php’de Switch Case Kullanımı

17 Aralık 2014, Çarşamba

40 Yıl Kullanılabilen LED 40 Yıl Kullanılabilen LED

12 Aralık 2014, Cuma

BlackBerry Rio Zirveyi hedefliyor BlackBerry Rio Zirveyi hedefliyor

23 Aralık 2014, Salı

Php’de Veri Türleri Php’de Veri Türleri

11 Aralık 2014, Perşembe

SİZDE YORUM YAPIN

Php ile Gerçek IP adresini Alma

Php ile Gerçek IP adresini Alma 10 Ağustos 2015, Pazartesi

PHP Fonksiyonları: Unset() Kullanımı

PHP Fonksiyonları: Unset() Kullanımı 20 Mayıs 2015, Çarşamba