Samsung Android 6.0 Marshmallow Hangi Makinaya ne zaman gelecek?

23 Kasım 2015 - 526 Okunma
Samsung Android 6.0 Marshmallow Hangi Makinaya ne zaman gelecek?
Samsung’un Galaxy cihazlarının ne zaman Android Marshmallow güncellemesiyle buluşacağı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bugüne kadar konuya ilişkin olarak çeşitli iddialar ortaya atılıyor. İnternete sızan ve 15 Kasımda oluşturulduğu öne sürülen yeni bir liste, Samsung’un Android Marshmallow dağıtım takvimine ilişkin bilgiler veriyor.   Listeye göre Galaxy S6, S6 edge, Note 5 ve S6 edge+ […]

Samsung’un Galaxy cihazlarının ne zaman Android Marshmallow güncellemesiyle buluşacağı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bugüne kadar konuya ilişkin olarak çeşitli iddialar ortaya atılıyor. İnternete sızan ve 15 Kasımda oluşturulduğu öne sürülen yeni bir liste, Samsung’un Android Marshmallow dağıtım takvimine ilişkin bilgiler veriyor.

samsung-700x884

 

Listeye göre Galaxy S6, S6 edge, Note 5 ve S6 edge+ sahipleri için bekleyiş fazla uzun sürmeyecek. Android Marshmallow ile ilk olarak Samsung Galaxy Note 5 sahipleri buluşacak. Güncelleme, Galaxy Note 5 telefonlara önümüzdeki aydan itibaren dağıtılacak. Galaxy S6 edge+, S6 ve S6 edge sahipleri ise önümüzdeki yılın ilk ayıyla birlikte en yeni Android sürümüne kavuşacak.

Samsung Galaxy Note 4 ve Galaxy Note Edge, Şubat 2016’da Android Marshmallow güncellemesini alacak. Samsung Galaxy S5, nisan ayında en yeni sürüme yükseltilecek. Galaxy A8 ise önümüzdeki mart ayında Android Marshmallow güncellemesiyle tanışacak.

Samsung’un Android Marshmallow güncelleme listesinde Galaxy Note 3 ve Galaxy S4’e de yer verilmiş ama bu cihazların karşısında “onaylanmadı” ibaresinin yer alması bu telefonların Android Marshmallow ile tanışamayacağını gösteriyor.

ITC | İlkteknoloji