SanDisk’ten 200GB’lık Micro SD Kart

3 Mart 2015 - 406 Okunma
SanDisk’ten 200GB’lık Micro SD Kart
Akıllı telefonlar ve tabletlerle birlikte bilgisayarda yapılan işler azalmaya başladı. Çoğu kişi mobil cihazlar yardımıyla film izlemek, müzik dinlemek ve oyun oynamak gibi işlerini bilgisayarlarını açmadan hallediyorlar. Bu durumda da yüksek kapasiteli MicroSD’lere gereksinim duyulmaya başlıyor. Buna çözümü de Sandisk bize sunuyor ve oldukça iyi bir çözüm sunuyor. 200 GB MicroSD Kart 128 GB’lık microSD […]

Akıllı telefonlar ve tabletlerle birlikte bilgisayarda yapılan işler azalmaya başladı. Çoğu kişi mobil cihazlar yardımıyla film izlemek, müzik dinlemek ve oyun oynamak gibi işlerini bilgisayarlarını açmadan hallediyorlar.

Bu durumda da yüksek kapasiteli MicroSD’lere gereksinim duyulmaya başlıyor. Buna çözümü de Sandisk bize sunuyor ve oldukça iyi bir çözüm sunuyor.

200 GB MicroSD Kart

128 GB’lık microSD kartlarıyla depolama alanı sıkıntısı çeken kullanıcıların bu sıkıntısını alan SanDisk, MWC 2015’te dünyanın en yüksek kapasiteli microSD kartını duyurdu.

Tam 200 GB depolama alanı sunan SanDisk Ultra microSDXC UHS-I kart, üretici firmaların sunduğu dahili hafızayla yetinemeyen kullanıcıları fazlasıyla mutlu edeceğe benziyor.

200 GB’lık microSD kart performans anlamında da göz dolduruyor.

Saniyede 90 MB aktarım hızına sahip olan microSD kart yoluyla 1 dakikada 1200 adet fotoğraf transferi gerçekleştirilebiliyor. 200 GB’lık SanDisk Ultra microSDXC UHS-I kartın piyasaya çıkış tarihi ve fiyat bilgileri henüz açıklanmış değil.

ITC | İlkteknoloji

Kaynak: log.com.tr