Star Wars: the Force Awakens ilk fragmanı yayınlandı

29 Kasım 2014 - 401 Okunma
Star Wars: the Force Awakens ilk fragmanı yayınlandı
Dünyanın dört bir yanındaki Star Wars hayranlarının merakla beklediği an sonunda geldi ve VII. Star Wars filminin ilk fragmanı yayınlandı. Tam adı Star Wars: The Force Awakens (Güç Uyanıyor) olan ve J.J. Abrams tarafından yönetilen filmin 88 saniyelik ilk fragmanı  sinemaseverlere ipucu verme konusunda oldukça keskin. Çekimler bu ayın başında sona ermiş olsa da filmin post-prodüksiyon […]

Dünyanın dört bir yanındaki Star Wars hayranlarının merakla beklediği an sonunda geldi ve VII. Star Wars filminin ilk fragmanı yayınlandı. Tam adı Star Wars: The Force Awakens (Güç Uyanıyor) olan ve J.J. Abrams tarafından yönetilen filmin 88 saniyelik ilk fragmanı  sinemaseverlere ipucu verme konusunda oldukça keskin.

Çekimler bu ayın başında sona ermiş olsa da filmin post-prodüksiyon aşaması halen devam etmekte. Filmin büyük bir kısmında özel efektler olduğu için çekimler’in bitmesi filmin bitmesi anlamına gelmiyor. Bu fragmanın yayınlanmasının asıl amacı hayranları heyecanlandırmak ve bilmeyenler içinde bir beğeni yaratma stratejisi olarak görülüyor.

Star Wars serisinin VII filmi olan The Force Awakens 18 Aralık 2015’te vizyona girmesi düşünülüyor.

Star Wars: the Force Awakens’a Yeni Fragman

ITC | İlkteknoloji