Su Buharı Etkileşimli Hologram Teknolojisi

30 Kasım 2014 - 541 Okunma
Su Buharı Etkileşimli Hologram Teknolojisi
Hologram teknolojisi filmlerde gördüğümüz ama bir türlü insanoğlunun varedemediği bir teknolojiydi. Di li geçmiş zaman kullanıyorum, çünkü Leia Display System bu teknolojiyi bize bir adım yakınlaştırıyor. Leia Display System su buharını ve ışığı kullanarak bize hologram efekti yaratıyor. Sensörler yardımıyla kullanıcı hareketlerine göre görüntünün etkileşime geçmesine olanak tanıyor. Özellikle eğlence sektöründe bir yenilik olarak kullanılabilecek […]

Hologram teknolojisi filmlerde gördüğümüz ama bir türlü insanoğlunun varedemediği bir teknolojiydi. Di li geçmiş zaman kullanıyorum, çünkü Leia Display System bu teknolojiyi bize bir adım yakınlaştırıyor.

Leia Display System su buharını ve ışığı kullanarak bize hologram efekti yaratıyor. Sensörler yardımıyla kullanıcı hareketlerine göre görüntünün etkileşime geçmesine olanak tanıyor.

Özellikle eğlence sektöründe bir yenilik olarak kullanılabilecek bu teknoloji, tam hologram olarak işimize yaramasa çok güzel kareografiler yapılabilecek bir teknoloji olarak görünüyor.

ITC | İlkteknoloji