Tasarım dünyasını buluşturan #AUxİstanbul bu yıl ilk kez Türkiye’de

10 Aralık 2014 - 367 Okunma
Tasarım dünyasını buluşturan #AUxİstanbul bu yıl ilk kez Türkiye’de
Dünyada 800 binden fazla şirkette, 10 milyonu aşkın profesyonele, inovasyon ve sürdürülebilirlik ekseninde katma değerli hizmetler sunan Autodesk’in, tasarım dünyası ve profesyoneller için düzenlediği uluslararası AU etkinliği Türkiye’de ilk kez gerçekleşiyor. Autodesk University Extension (AUx) İstanbul, Türkiye’nin tasarım ve endüstri alanındaki yükselişinin ve bu çerçevede sahip olduğu potansiyelin değerlendirmesi amacıyla şu sıralarda Çırağan Sarayı’nda gerçekleşmekte. […]

Dünyada 800 binden fazla şirkette, 10 milyonu aşkın profesyonele, inovasyon ve sürdürülebilirlik ekseninde katma değerli hizmetler sunan Autodesk’in, tasarım dünyası ve profesyoneller için düzenlediği uluslararası AU etkinliği Türkiye’de ilk kez gerçekleşiyor.

Autodesk University Extension (AUx) İstanbul, Türkiye’nin tasarım ve endüstri alanındaki yükselişinin ve bu çerçevede sahip olduğu potansiyelin değerlendirmesi amacıyla şu sıralarda Çırağan Sarayı’nda gerçekleşmekte.

AUx etkinliği; Yapı & Altyapı, İnşaat & Mühendislik, Üretim ve Genel Tasarım alanlarında fikir önderlerinin ve farklı sektörleri temsil eden üst düzey yöneticilerin ve karar vericilerin de katılımıyla düzenleniyor. Etkinlikte Türkiye’de ve uluslararası platformlarda fikir lideri, endüstri ve tasarım alanlarına önemli katkılar sunan çok sayıda konuşmacı yer alıyor.

Sizde Twitter üzerinden @AutodeskTR hesabından ve #AuXistanbul hashtaginden bu etkinlik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz;

ITC | İlkteknoloji