Türk Telekom’dan Açıklama: Upload Hız Sınırı Kalkıyor

3 Mart 2015 - 448 Okunma
Türk Telekom’dan Açıklama: Upload Hız Sınırı Kalkıyor
MWC 2015’ten yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bu kez Türk Telekom yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre şirket 6 ay içinde upload hız sınırını kaldıracak. Mehmet Ali Karaca’nın (iş birimi CEO’su) yaptığı bu açıklamanın doğruluk payına tam inanmayan kullanıcılar Upload sınırının daha yüksek bir rakama çekileceğini ama tamamen kalkmayacağını savunuyor ama gelen haberlerden şu anda varolan 1-2 Megabit upload sınırının […]

MWC 2015’ten yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bu kez Türk Telekom yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre şirket 6 ay içinde upload hız sınırını kaldıracak.

Mehmet Ali Karaca’nın (iş birimi CEO’su) yaptığı bu açıklamanın doğruluk payına tam inanmayan kullanıcılar Upload sınırının daha yüksek bir rakama çekileceğini ama tamamen kalkmayacağını savunuyor ama gelen haberlerden şu anda varolan 1-2 Megabit upload sınırının 6 ay içinde kaldırılacağı ve kullanıcıların dosyalarını yedeklerken veya sosyal medyaya video yüklerken kaybettikleri zamanın ortadan kalkacağı söyleniyor.

Umarız bu haber gerçek olur.

ITC | İlkteknoloji