Maintenance Mode: WordPress Bakım Modu Eklentisi

28 Ocak 2015 - 816 Okunma
Maintenance Mode: WordPress Bakım Modu Eklentisi
Bazen sitenizde bir değişiklik yapmanız gerekir ve ziyaretçilerin belli bir süre için siteye ulaşmasını istemeyiz. İşte bu gibi durumlar için yeni bir plugin’inimiz var ve adı Maintenance Mode Plugin. Maintenance Mode (Bakım Modu) eklentisini kurup etkinleştirdiğimizde ziyaretçiler blogda herhangi bir sayfayı açtıkları zaman bakım modu uyarı sayfasını görürler. Bu eklenti sayesinde bakım modunu açtığımızda hangi seviyedeki […]

Bazen sitenizde bir değişiklik yapmanız gerekir ve ziyaretçilerin belli bir süre için siteye ulaşmasını istemeyiz. İşte bu gibi durumlar için yeni bir plugin’inimiz var ve adı Maintenance Mode Plugin.

Maintenance Mode (Bakım Modu) eklentisini kurup etkinleştirdiğimizde ziyaretçiler blogda herhangi bir sayfayı açtıkları zaman bakım modu uyarı sayfasını görürler. Bu eklenti sayesinde bakım modunu açtığımızda hangi seviyedeki kullanıcıların, hangi sayfaları görmesi gerektiğini kullanıcı seviyelerini ayarlayarak oluşturabiliyoruz.

wordpress-bakim-modu

Bakım modunu aktifleştirdiğinizde ziyaretçiler yukarıdakine benzer bir ekran görecekler ve böylece bizde istediğimiz değişiklikleri yapabileceğiz.

Eğer Plugin hoşunuza gitmişse ve denemek istiyorsanız orjinal dökümantasyon ve indirmek için Bakım Modu Eklentisi ne tıklayınız.

ITC | İlkteknoloji