PDF dosyalarınızı Jpeg Resim Dosyalarına Dönüştürün

12 Ağustos 2015 - 399 Okunma
PDF dosyalarınızı Jpeg Resim Dosyalarına Dönüştürün
İşte bu gibi durumda PDF dosyasını İmaj dosyası olan Jpeg’e çevirip Paint yada benzeri bir programla düzenleme yapmak çok işe yarar bir yöntemdir. Bu gibi bir durumda http://pdf2jpg.net/ sitesi bizim imdadımıza koşuyor. Bu site PDF dosyanızı (Max.25mb büyüklüğe izin veriyor)  Jpeg’e çevirmenize olanak sağlıyor. Kullanımı da oldukça basit.   Google reklamının altındaki bölmeden Dosya Seç ile bilgisayarımızdaki […]

İşte bu gibi durumda PDF dosyasını İmaj dosyası olan Jpeg’e çevirip Paint yada benzeri bir programla düzenleme yapmak çok işe yarar bir yöntemdir. Bu gibi bir durumda http://pdf2jpg.net/ sitesi bizim imdadımıza koşuyor.

Bu site PDF dosyanızı (Max.25mb büyüklüğe izin veriyor)  Jpeg’e çevirmenize olanak sağlıyor. Kullanımı da oldukça basit.

pdf-1

 

Google reklamının altındaki bölmeden Dosya Seç ile bilgisayarımızdaki dosyayı seçiyoruz ve Convert PDF to JPG basarak dönüşüm işlemini başlatıyoruz.

pdf-20

 

Gelen ekranı yukarıda görüyorsunuz PDF dosyanız birden fazla sayfaya sahipse Page 1, Page 2 olarak son sayfaya göre görünüyor. View‘den görünerek, Download dosyalarınızı JPG olarak indirebilirsiniz.

ITC | İlkteknoloji