Windows 10 bugün yayınlandı Hemen Bedava İndirin

29 Temmuz 2015 - 644 Okunma
Windows 10 bugün yayınlandı Hemen Bedava İndirin
Microsoft’un uzun bir süredir üzerinde çalıştığı en yeni işletim sistemi Windows 10 bu sabah saatlerinde yayınlandı. Peki Windows 10’u herkes indirebilecek mi? Windows 10 nereden indirilebilecek? Windows 10’u gerçekten de bir yıl boyunca kullanmak bedava mı? Windows 10 bu sabah saatlerinden itibaren dünya genelinde indirilmeye sunuldu. Buradan Windows 10’un 32bit veya 64bit sürümlerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. […]

Microsoft’un uzun bir süredir üzerinde çalıştığı en yeni işletim sistemi Windows 10 bu sabah saatlerinde yayınlandı. Peki Windows 10’u herkes indirebilecek mi? Windows 10 nereden indirilebilecek? Windows 10’u gerçekten de bir yıl boyunca kullanmak bedava mı?

Windows 10 bu sabah saatlerinden itibaren dünya genelinde indirilmeye sunuldu. Buradan Windows 10’un 32bit veya 64bit sürümlerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Güncellemenin sabit diskte kapladığı alanın 3 GB’ı bulduğunu da belirtmek gerek.

Windows 10 fiyatları nasıl olacak? Sürümler arasındaki ne gibi farklar var?

Bunlardan birincisi Windows 10 Home Edition. Bu sürüm PC’ler, tabletler ve 2si1 arada cihazlarda son kullanıcılar için tasarlanmış olup aşina olduğunuz başlat menüsü, bireysel asistan Cortana, yeni web tarayıcısı Microsoft Edge, XBOX entegrasyonu, Continiuum gibi tüm özellikleri içeren bir sürüm olacak.

Windows 10 Pro Edition ise yine PC’ler, tabletler ve 2si1 arada cihazlar için dizayn edilmiş olup Windows 10 Home’daki özelliklere ek olarak küçük ölçekteki işletmelerin ihtiyacı olan cihazların ve uygulamaların merkezi yönetilmesi, kritik iş verilerinin korunması, çalışanların mobilitesine olanak sağlayan birçok kurumsal özellikle geliyor.

Windows 10’a yükseltme

Bu konuyla alakalı ilgili linki kullanabilirsiniz;

http://www.microsoft.com/tr-tr/windows/windows-10-upgrade

ITC | İlkteknoloji