Windows 10 için Önemli Uyarı!

10 Şubat 2016 - 627 Okunma
Windows 10 için Önemli Uyarı!
Microsoft, Windows 10’u yayınladıktan üç ay sonra yükseltme işi için belirli bir kolaylık sağlayacaklarını duyurmuştu. Ekim Ayında yapılan açıklamaya göre Windows 10, belirli bir noktadan sonra isteğe bağlı olarak değil, Önerilen olarak sunulacak. ZDNet’ten Mary Jo Foley’e göre Microsoft bu değişikliği uygulamaya başladı. Bu durum, Microsoft’un blog sayfalarında bir yetkilinin yaptığı açıklamayla da doğrulandı. Foley […]

Microsoft, Windows 10’u yayınladıktan üç ay sonra yükseltme işi için belirli bir kolaylık sağlayacaklarını duyurmuştu. Ekim Ayında yapılan açıklamaya göre Windows 10, belirli bir noktadan sonra isteğe bağlı olarak değil, Önerilen olarak sunulacak.

ZDNet’ten Mary Jo Foley’e göre Microsoft bu değişikliği uygulamaya başladı. Bu durum, Microsoft’un blog sayfalarında bir yetkilinin yaptığı açıklamayla da doğrulandı.

Foley değişikliğin otomatik güncellemelerin etkin olduğu bilgisayarlarda Windows 10’a güncelleme işlemini otomatik olarak başlatabileceğini söylüyor. Bununla birlikte yükseltme işlemi, kullanıcının onayı alınmadan tamamlanmıyor. Windows 7 veya 8.1’den Windows 10’a yükseltip pişman olanların eski işletim sistemlerine dönmeleri için 30 günleri bulunuyor.

ITC | İlkteknoloji

Kaynak: hurriyet.com.tr