Windows 10’a Hazır olun

12 Aralık 2014 - 425 Okunma
Windows 10’a Hazır olun
Microsoft‘un Windows blog’unda paylaştığı yeni bir gönderiye göre 21 Ocak 2015 tarihinde Windows 10 hakkında yeni bilgiler öğreneceğimiz bir tarih olacak. Microsoft’un kıdemli pazarlama iletişim müdürü Brandon LeBranc, Windows blog gönderisinde firmanın Windows’un geleceğinden bahsedeceği etkinliğin haberini verdi. Etkinlikte CEO Satya Nadella‘nın olacağı, Microsoft’un işletim sistemleri grup liderlerinden Terry Myerson, Joe Belfiore ve Phil Spencer gibi […]

Microsoft‘un Windows blog’unda paylaştığı yeni bir gönderiye göre 21 Ocak 2015 tarihinde Windows 10 hakkında yeni bilgiler öğreneceğimiz bir tarih olacak.

Microsoft’un kıdemli pazarlama iletişim müdürü Brandon LeBranc, Windows blog gönderisinde firmanın Windows’un geleceğinden bahsedeceği etkinliğin haberini verdi.

Etkinlikte CEO Satya Nadella‘nın olacağı, Microsoft’un işletim sistemleri grup liderlerinden Terry Myerson, Joe Belfiore ve Phil Spencer gibi isimlerin de konuşma yapacağı bilgisi verildi.

windows-10

Yazılım devi, etkinliğin belirli bölümlerini internetten canlı olarak yayınlayacağını söylüyor. Windows 10, ilk olarak Eylül ayında tanıtılmıştı ancak yayınlanan teknik önizleme sürümlerine rağmen merak edilen birçok konu var.

ITC | İlkteknoloji