Windows Store Çıkışta

5 Şubat 2016 - 11 Okunma
Windows Store Çıkışta
Android ve iOS app marketlerinin gerisinde kalan Windows Store’dan iyi haberler gelmeye başladı. Mobil dünyaya girişinin ardından PC’lerde de kullanım oranı artmasıyla Windows Store çıkışa geçti.Microsoft’un verilerine göre, Win10 ile birlikte Win Store 3 milyar kullanıcı ziyaretine ulaştı. Geçen ay aynı arakam 2.5 milyardı. Microsoft veri raporlarının yanı sıra marketten en fazla indirilen kategorileri ve […]

Android ve iOS app marketlerinin gerisinde kalan Windows Store’dan iyi haberler gelmeye başladı. Mobil dünyaya girişinin ardından PC’lerde de kullanım oranı artmasıyla Windows Store çıkışa geçti.Microsoft’un verilerine göre, Win10 ile birlikte Win Store 3 milyar kullanıcı ziyaretine ulaştı. Geçen ay aynı arakam 2.5 milyardı.

grafik
Microsoft veri raporlarının yanı sıra marketten en fazla indirilen kategorileri ve uygulamaları gösteren grafikler yayınladı. Oyunlar birinci sırada yer alırken arkasında ise araç uygulamaları bulunuyor. Üçüncü sırada ise video ve fotoğraf uygulamaları bulunmaktadır. Dördüncü sırada ise sosyal medyanın yanı sıra müzik uygulamaları baş göstermekte.

ITC | İlkteknoloji