Google Street View ile Uzayı ve Uluslararası Uzay İstasyonu’nu Keşfedin

22 Temmuz 2017 - 1218 Okunma
Google Street View ile Uzayı ve Uluslararası Uzay İstasyonu’nu Keşfedin
Hiçbirimiz Uluslararası Uzay İstasyonu içerisine ayak basma fırsatı bulamayacağız. Google Street View bize bu fırsatı sunuyor.

Uzayda, dünyamızın dışında milyar dolarlık laboratuvarı merak mı ediyorsunuz. Google size bu istasyonu gezme fırsatını veriyor. Uzay İstasyonunu görebilmek için Google’ın yeni Street View ISS merkezini kullanabilirsiniz.

Google’ın Street View, kullanıcılara yabancı ülkelerdeki yerler hakkında fikir verebilmesi için kuruldu. Her geçen gün yeni bir konumla gelen bu araç, keşfetme ve yabancı mekanları görmek isteyen insanlar için sanalda olsa hoş bir araç. Yapılan yeni güncellemeyle birlikte çevrenizin 360 derecelik bir görüntüsüyle modülden modüle geçerek, ISS’in içini ve nelerin olduğunu keşfedebilirsiniz.

Uzay istasyonunun içinde fark edeceğiniz ilk şey, duvarların her metrekaresindeki ekipmanın miktarıdır. Unutmayın buradaki her boru, topuz ve kolun bir amacı var ve Uzay İstasyonu dünya atmosferindeki yaklaşık yirmi yılda sürekli bir yükseltme, yeniden şekillendirme ve tamir halindedir.

Fazla söze gerek yok Uzay İstasyonunu görmek için aşağıya tıklayın.

Uluslararası Uzay İstasyonu için Tıkla

ITC | İlkteknoloji